Dropdown Language

Switch Language

Кальцемін® Адванс

Кальцій, вітамін D3, колагенутворюючі мінерали для міцних та пружних кісток.*

*Громова О. А., Торщин И. Ю. и др. Кальций и биосинтез коллагена: систематический анализ молекулярных механизмов воздействия // РМЖ. 2016. №16. С. 1009 — 1017.

Докладніше

Кальцемін® Сільвер

Має найбільшу кількість вітаміну D серед усієї лінійки Кальцемін®, що вкрай важливо для засвоєння кальцію у людей старше 50 років.

Докладніше

Переваги лінійки Кальцемін®

Нашим кісткам і зубам необхідна підтримка впродовж усього життя. Саме для цього були створені продукти бренду Кальцемін®. Продукти лінійки Кальцемін® здатні піклуватися про здоров’я кісток і зубів впродовж усього нашого життя.

Кістки

Лікування

остеопорозу та інших захворювань рухового апарату

Кістка

Прискорення

консолідації переломів

Кальцій

Корекція

порушень кальцієвого обміну

Кальцемін® — торгова марка, що об’єднує серію мінеральних комплексів, розроблених для поповнення дефіциту кальцію в організмі людини, а також для профілактики й лікування остеопорозу і пов’язаних із ним станів. Усі препарати лінійки Кальцемін® випускаються у формі таблеток для вживання внутрішньо.

Особливістю препаратів сімейства Кальцемін® є наявність у складі:

  • кальцію у вигляді цитратної й карбонатної солей;
  • вітаміну D3 (холекальциферол);
  • необхідних кісткам мінералів: магнію, міді, цинку, марганцю, бору.

Лінійка Кальцемін®

Кальцемін® Адванс

Кальцемін® Адванс

Препарат кальцію останнього1 покоління, розроблений для комплексного лікування остеопорозу та інших захворювань рухового апарату; для прискорення консолідації переломів; з метою корекції порушень кальцієвого обміну.

[1] В.В.Поворознюк, Н.В.Григорьева. Менопауза и костно-мышечная система // К. - 2004. - С.262-263.

Кальцемін® Сільвер

Кальцемін® Сільвер

Препарат кальцію останнього1 покоління для комплексного лікування остеопорозу різного генезу та ускладнень (переломів та ін.), а також захворювань зубів і пародонту. Для зниження ризику переломів у разі дефіциту кальцію, вітаміну D і мінералів у раціоні харчування людей старше 50 років.

[1] В.В.Поворознюк, Н.В.Григорьева. Менопауза и костно-мышечная система // К. - 2004. - С.262-263.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Liki24/


 

Якщо Ви бажаєте повідомити про побічні реакції, що виникли на тлі застосування лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, вам необхідно: передати інформацію своєму лікарю; надіслати інформацію щодо побічної реакції у «Державний експертний центр МОЗ України» (03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 14), скориставшись електронною формою карти-повідомлення за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua. Також, будь ласка, надішліть інформацію про побічні реакції до компанії «Байєр» на електронну адресу: PV_Ukraine@bayer.com, або зверніться до офісу компанії «Байєр» за телефоном: (044) 220 33 00

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь ласка, передайте інформацію на електронну адресу ptc.ua@bayer.com або зверніться за телефоном (044) 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. ТОВ «Байєр», м. Київ, 04071, вул. Верхній Вал, 4-Б, тел: (044)220-33-00. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Кальцемін® Адванс № 30, № 60, UA/7110/01/01 від 13.10.2017, Кальцемін® Сільвер № 30, № 60, UA/7138/01/01 от 13.10.2017